משרדים למכירה

משרדים למכירה


משרדים למכירה – מחפשים ומוצאים

חברות ובעלי עסקים אשר שואפים לאתר משרדים למכירה ולקחת את העסק שלהם צעד אחד קדימה, מתקשים לעתים לקבל החלטה, ובעיקר משום שהם אינם ממוקדים מספיק במטרה. ליתר דיוק, הם יודעים שהם רוצים וצריכים משרד חדש, הם מבינים שעליהם לכתת רגליים ולבחון מספר משרדים למכירה כדי להחליט, אבל הם מתקשים לקבל החלטה ולהתמקד במה שבאמת חשוב. אחת הסיבות העיקריות לכך היא ככל הנראה השפע הקיים, שכן ישנם מספר משרדים למכירה כמעט בכל עיר מרכזית בישראל, לרבות תל אביב, רמת גן והסביבה. השפע הרב הוא אולי חיובי מצד אחד אבל הוא גם מביא איתו קשיים מהצד השני. אם כן, רגע לפני שאתם חותמים על חוזה ומעבירים את כל הפעילות העסקית שלכם למבנה חדש, עצרו ובדקו מה הצרכים של העסק שלכם, כדי שההחלטה שלכם תתקבל בהתאם.

חשיבות המיקום

ישנן חברות שמבחינתן המיקום הוא קריטי, והן חייבות להיות נגישות לקהל הרחב. חברות אלה שואפות לקבל חשיפה משמעותית ועושות זאת על ידי התייצבות במיקום מרכזי בלב העיר הגדולה, או שהן מעסיקות מספר רב של עובדים ומעוניינות לאפשר להם הגעה נוחה אל המקום. במקרים רבים יש יתרון נוסף למיקום מרכזי ואטרקטיבי, והוא קשור בנגישות של החברה ללקוחותיה, כך שהם יכולים להגיע לפגישות במשרד בקלות רבה. מנגד, חברות אחרות עשויות להעדיף לפעול מאזור תעשייה או שהן ימצאו סיפוק רב באחת מערי הפריפריה או במושב קטן, שם העלויות מעט יותר זולות. לפני שאתם מתחילים לבחון משרדים למכירה ומקבלים החלטות הרות גורל, נסו לזהות לאיזו קטגוריה אתם שייכים ואם ישנה חשיבות למיקום שלכם, מה הוא המיקום האידאלי?

גודל המשרדים

אם יצאתם לשטח וראיתם משרדים למכירה, בוודאי הבחנתם בהבדלים המשמעותיים בין הגדלים המוצעים. לצד משרדים גדולים ומרווחים ישנם לא מעט משרדים קטנים וצפופים יותר, ולצד בנייני משרדים גבוהים ומתוחזקים ישנם בנייני משרדים פשוטים וצנועים יותר. במסגרת ההחלטה שלכם ובמהלך הסיור שלכם בין שלל משרדים למכירה, אל תשכחו לבחון היטב את גודל המשרד ולקבוע באופן אובייקטיבי וכן האם זה מה שאתם צריכים. זכרו שהעסק שלכם עשוי בהחלט להמשיך ולצמוח, מה שאומר שאתם עשויים לגייס עובדים חדשים ואף להגדיל את היקף הפעילות שלכם. אם כן, אתם זקוקים למשרד גדול יותר וגם לשטחי אחסון משמעותיים יותר, אם יש לכם מלאים וגם הם עשויים לגדול.

אופי העבודה וסוג המשרד

מיקום וגודל הם משתנים חשובים, אבל במקרה הזה חשוב להסתכל גם בתוך הקנקן. נכון, משרדים למכירה יכולים לעבור שיפוץ ואם תרצו להשקיע תקציבים נוספים בשינוי החלוקה הקיימת בחלל העבודה אתם יכולים לעשות את זה. מנגד, אם אתם זקוקים למשרד שיכול לקבל אתכם כפי שאתם, בדקו שגם הוא מתאים לכם כפי שהוא. למשל, אם אתם דוגלים בשיטה של פינות עבודה (אופן ספייס) חפשו משרדים למכירה שבהם חלל משותף גדול ומרווח. לחלופין, אם חשובה לכם הפרטיות של העובדים והשקט שלהם, ואתם רוצים לחלק אותם למשרדים, חפשו משרדים למכירה שמתאימים לצורך הזה, ואל תשכחו למנות את אנשי הצוות שלכם ולוודא שיש לכל אחד משרד שמתאים לצרכים האישיים שלו.

כנסו למאגר המשרדים הגדול