משרדים למכירה ברמת גן

משרדים למכירה ברמת גן


משרדים למכירה ברמת גן – האם זה כדאי?

כמעט כל עסק באשר הוא בוודאי מתמודד אחת לכמה שנים עם דילמה הקשורה למעבר המשרד. העסק עובד טוב, ההכנסות גדלות והלקוחות מבקשים עוד, אבל עם ההתרחבות העסקית, שכוללת רכישה של ציוד נוסף וגיוס של כוח אדם, עולה גם הצורך בשינוי המיקום הפיזי. הצורך משמעותי בעיקר כאשר המשרד הנוכחי נעשה קטן מדי לנוכח מספרם הגדל של העובדים וגם פחות נוח לקיום ישיבות מרובות משתתפים או לאירוח לקוחות ושותפים עסקיים. אם כן, האפשרות העומדת בפני עסקים בנקודה הזו היא לבחון משרדים להשכרה ברמת גן או במיקום אטרקטיבי דומה, או לחלופין – להשכיר. לכל גישה יש יתרונות וחסרונות משלה, החל מהיכולת לדווח על השכירות כעל הוצאה עסקית מוכרת ועד היכולת לשלוט בנכס באופן בלעדי ואף להשכיר חלקים ממנו וליהנות מהכנסה נוספת. אם הגעתם למסקנה שרכישת משרד היא הפתרון הנכון ביותר עבור העסק שלכם, הרי שכל שנותר לכם כעת זה פשוט למצוא את המקום האידאלי עבורכם, זה שהפעילות שלכם תתנהל בו באופן יעיל ופרודוקטיבי, שהעובדים שלכם ירגישו בו בנוח, ושבאופן כללי תוכלו גם לשמור על רווחיות גבוהה.

חשיבותו של המיקום

slide_img_1.pngאין ספק שהשאלה הראשונה והמרכזית שמשפיעה על סוג המשרד הרצוי היא שאלת הגודל, שכן למספר העובדים ולצרכים העסקיים יש חשיבות ראשונה במעלה. משרד קטן עשוי להתברר כצפוף ולא נעים לעבודה, בוודאי לעובדים שאמורים לבלות במקום שעות רבות. אלא שלא פחות מכך, גם למיקום יש חשיבות רבה. משרדים למכירה ברמת גן הם אטרקטיביים עבור עסקים רבים, שכן רמת גן היא עיר מרכזית וחברות רבות פועלות משטחה. אזורים שונים כמו מתחם הבורסה, אזור קניון איילון ומתחמים מרכזיים נוספים בקרבת צירי התנועה הגדולים, הם אזורים שמושכים אליהם עסקים רבים. כל זאת ועוד, רמת גן קרובה לערים מרכזיות נוספות כמו תל אביב ופתח תקווה, שגם בהן פועלים עסקים רבים שהם בגדר שותפים, מתחרים, ספקים או לקוחות, והקרבה אליהם חשובה לא פחות. אם כן, אין זה פלא שמשרדים למכירה ברמת גן נחשבים לאפשרות מועדפת עבור עסקים רבים.

בחירת משרדים למכירה ברמת גן

לאחר שקיבלתם את ההחלטה לרכוש משרד ברמת גן, בשל מיקומה האטרקטיבי ומתוך שלל שיקולים נוספים, כל שנותר הוא לסרוק מבחר משרדים למכירה ברמת גן בטרם תקבלו את ההחלטה הסופית לגבי המשרד שממנו תנהלו את הפעילות העסקית שלכם. אתם יכולים לרכוש מבנה רב קומות אם יש לכם צורך בכך ואם אכן תזדקקו לשטח הרב לצורך פעילותכם, או לרכוש קומה במגדל משרדים, אם זה כל מה שאתם באמת זקוקים לו. שימו לב גם למיקום ובדקו האם יהיה לעובדים שלכם נוח להגיע, והאם ללקוחות תהיה חניה נוחה וזמינה כשיגיעו לפגישות. סוגיית החניה היא מרכזית עבור עסקים שפועלים בערים הגדולות כמו תל אביב ורמת גן, כך שבמידת הצורך ייתכן ותצטרכו גם חניון תת קרקעי או לפחות חניון קרוב שאיתו תוכלו להגיע להסדר קבוע באשר לחניית עובדים או לקוחות. לאחר שתבחנו את הפרמטרים הללו וכל משתנה אחר שנתפס כמשמעותי מבחינתכם, תוכלו לקבל החלטה מושכלת. קחו בחשבון את שיקולי העלות והתועלת ואל תשכחו להתייחס לעלויות נוספות שעשויות להתלוות להחלטה שלכם, בין אם מדובר על השכרת שטחי חניה, על הצורך בהשכרת שירותי הסעות לעובדים או רכישת נכס נוסף לצורך אחסון ציוד אם יש. רק כשתהיה בידכם התמונה המלאה תוכלו לדעת מה באמת נכון לכם ומה יעזור לעסק שלכם להתנהל באופן יעיל ומשתלם כלכלית.

כנסו למאגר משרדים למכירה