משרדים להשכרה ברמת גן

משרדים להשכרה ברמת גן


משרדים להשכרה ברמת גן – יתרונות

slide_2_img_1.pngבעלי עסקים שרוצים למצוא מיקום אטרקטיבי למשרד שלהם, לרוב ממקדים את החיפושים שלהם בערי המרכז. מתוך שלל האפשרויות העומדות לפניכם בערים כמו תל אביב, פתח תקווה ואפילו גבעתיים, נדמה שלא מעט מבינים עד כמה רמת גן היא עיר מרכזית, גם משום שהיא נמצאת במוקד הערים הללו וגם משום שהתעסוקה בעיר פורחת בזכות מתחמים מרכזיים שונים, כמו הבורסה ואזור קניון איילון, לדוגמה. אם כן, משרדים להשכרה ברמת גן הם מבוקשים מאוד, ואפשר להבין מדוע. עם זאת, גם כשאתם מחפשים עבור העסק שלכם משרדים להשכרה ברמת גן, ישנם כמה נושאים שחשוב לשים אליהם לב לפני שחותמים על חוזה ומעבירים את העובדים, את הציוד ואת המחשבים. ריכזנו עבורכם כמה נקודות עיקריות כדי לספק לכם חומר למחשבה רגע לפני שאתם יוצאים לשטח ובודקים את החלופות העומדות בפניכם.

התאמת המשרד אליכם

אחת הטעויות המרכזיות שיכול בעל עסק לעשות, בבואו לבחור מתוך רשימת משרדים להשכרה ברמת גן, היא לבחור משרד שאיננו מתאים לצרכים העסקיים שלו. באופן הבסיסי ביותר, גודל המשרד חייב להתאים לכמות העובדים ולאופי העבודה. כך, למשל, ארגון שבו עובדים 30 בני אדם עם פוטנציאל להתרחבות נוספת, הוא ארגון שזקוק לשטח גדול יותר מאשר משרד שמונה שלושה או ארבעה עובדים, ולשטח קטן משמעותית מארגון שמונה קרוב ל-100 עובדים ומנהלים. משרד קטן יהיה צפוף מאוד והעובדים יסבלו מרעש רב ומשטח שאינו מספק את צרכיהם הבסיסיים. משרד גדול מדי יהיה לא רק יקר יותר (וללא סיבה מוצדקת מבחינתכם) אלא גם קשה יותר לניהול ולתחזוקה. אם כן, נסו להיות מדויקים בחישובים שלכם והכניסו במכלול השיקולים שלכם גם את סוגיית כוח האדם.

שירותי המשרד

משרדים להשכרה ברמת גן שונים אלה מאלה לא רק בגודל, אלא גם בשירותים המוצעים לעובדים. אם אתם רוצים שהעובדים יסעדו בשטח המשרד בשעת הצהריים, אתם בהחלט זקוקים לחדר גדול שיוכל לשמש כחדר אוכל, או למטבחון רחב ידיים שבו תוכלו להציב שולחנות וכיסאות בצורה מרווחת ונינוחה. בנוסף, האם אתם זקוקים לחדר ישיבות? אם כן, בדקו את הנושא הזה מראש, וכן וודאו שהחדר יכול להכיל כמות מספקת של אנשים. לדוגמה, אם צפויות להתקיים ישיבות צוות המיועדות ל-20 משתתפים, החדר צריך להיות נעים ומרווח מספיק כדי שכולם יוכלו לשבת בניחותא ולהתרכז בישיבה ובנושאים שעל הפרק. שירותים נוספים שעשויים להיות חשובים כוללים גם קיומו של חניון תת קרקעי, מטבחון מאובזר ו/או מאבטח בכניסה לבניין המשרדים. הכל תלוי, כאמור, בצרכים שלכם.

מישהו מנקה אחריכם?

באופן כללי, גם כאשר אתם מחפשים משרדים להשכרה ברמת גן, סביר להניח שתדאגו להציב במשרד החדש שלכם חברת ניקיון או עובד קבוע, ואלה ישמרו על המשרד הנקי שלכם. אלא שהמראה של העסק שלכם אינו מוגבל רק לרחבת המשרד. לקוחות ועובדים חווים את הארגון ברגע שהם נכנסים אל הבניין, מה שאומר שעליו להיות מתוחזק ברמה גבוהה. בדקו מראש האם ישנה חברת אחזקה אשר מנהלת את המבנה, ואילו שירותים היא מעניקה מעבר לניקיון, אם בכלל (למשל: טיפול בתקלות, חשמל, גננות או אבטחה). מבני משרדים רבים, בייחוד כאלה שבעליהם מעמידים בהם משרדים להשכרה ברמת גן, הם מבנים שברוב המקרים מנוהלים על ידי חברת אחזקות שמקפידה להעסיק באופן קבוע צי של שירותים, לרבות ניקיון, אינסטלציה, חשמל, שמירה וסדרנות. אם הנושא חשוב לכם, ובמקרים רבים הוא אכן חשוב מאוד, הרי שאת השאלה הזו כדאי שתשאלו מראש.

כנסו למאגר המשרדים הגדול